Prijímacie konanie 2022/2023EDUPAGE.orgRozvrh hodínPracovné ponuky
Motto týždňa

“Vzdelávanie nemá konca. Nie je to o tom, že prečítate knihu, prejdete testom, alebo ukončíte vzdelanie. Celý život, od momentu narodenia až do smrti, je procesom vzdelávania.” Jiddu Krishnamurti

Vyhľadávanie

18.XI.2010 : IMATRIKULÁCIE ŽIAKOV PRVÝCH ROČNÍKOV + FILMOVÉ PREDSTAVENIE Requiem za sen.

Imatrikulácie I.ME, I.ŽP, I.ŠP, I.AM a I.PV v školskom roku 2010/2011 mali iný scénár, ako imatrikulácie v predchádzajúcom školskom roku. Minulý školský rok boli imatrikulácie až  21.XII.2009, ktorý bol aj posledným"pracovným dňom"  kalendárneho roku 2009. Stali sa súčaťou bilancovania aktivít a oceňovania účastníkov týchto školských a mimoškolských aktivít.

Tohtoročné imatrikulácie sa stali znova súčasťou osláv Medzinárodného dňa študenstva a Dńa boja za slobodu a demokraciu. Obidve výročia si pripomíname 17.XI. Po tradičnom ceremoniály prijatia prvákov do kolektívu žiakov našej školy, ktorý sa uskutočnil v spoločenskej miestnosti školy, pokračovali imatrikulácie a návštevou filmového predstavenia Requiem za sen. Aj keď názory na dej filmu boli rozpačité, ide o filmové dielo , ktorý podľa  hodnotenia uživatelov  Internet Movie Database (www.imdb.com) sa umiestnil na l 62. mieste v hodnotení 250 najlepších filmov všetkých čias. Preto v prílohe uvádzame pre tých, ktorí sa z rôznych príčin filmového predstavenia, krátku charakteristiku obsahu filmu.

Na záver chceme popriať žiakom prvých ročníkov aby sa na našej škole cítili dobre a svoje rozhodnutie študovať na nej,  nikdy neoľutovali.

 

SÚVISIACE ČLÁNKY

IMATRIKULÁCIE 2009/2010

www.zsslm.sk/index.php

 

IMATRIKULÁCIE 2008/2009

www.zsslm.sk/index.php

www.zsslm.sk/index.php


 

autor: T.H

Fotogaléria

Imatrikulácia
Imatrikulačná pohoda
Imatrikulácia
Pasovanie cepom - cepovanie
Imatrikulácia
Okoštuješ z elektriky.
Imatrikulácia
Dojenie, základná zručnosť prv
Imatrikulácia
Dojíš Maťko, dojíš!?
Imatrikulácia
Pohostenie koláčikom
Imatrikulácia
Sľub prváka
Imatrikulácia
Sľub prváka
Imatrikulácia
Nevyhne sa jej ani nová učiteľ
Imatrikulácia
Sľub učiteľa
Imatrikulácia
Výborná cesnaková oliva

Prílohy

.docKrátka charakteristika filmu Requiem za sen.