EDUPAGE.orgRozvrh hodínZelená školaPracovné ponukyPrijímacie konanie pre šk. rok 2024/2025
Motto týždňa

“Vzdelanie sú základy, na ktorých staviame našu budúcnosť.” Christine Gregoire

Vyhľadávanie

PODPORTE NÁŠHO ŽIAKA Jána HODOŇA III.A V INTERNETOVOM HLASOVANÍ O VÍŤAZA SÚŤAŽE NAJ agro CHLAPEC WEBU 2019 !

V predchádzajúcom článku sme informovali, že 13.2.2019 sa  uskutočnilo semifinále VII. ROČNÍKA súťaže NAJ agro dievča, chlapec 2019. Porota  vybrala  dve desiatky finalistov (10 dievčat a 10 chlapcov), ktorí sa budú uchádzať aj o titul  v sprievodnej súťaži NAJ agro dievča a NAJ agro chlapec webu.

 Z našich žiakov sa do finále súťaže prebojoval Ján HODOŇ III.A, študijný odbor agropodnikanie – agroturistika s rozšíreným vyučovaním chovu koní a jazdectva. V súťaži NAJ agro dievča, chlapec webu získala naša škola tri prvé miesta. V I. ročníku 2013 zvíťazil Michal MIKULA, v II. ročníku súťaže 2014 získala prvé miesto  Šárka DEVEČKOVÁ a posledným úspechom v tejto súťaži bolo prvé miesto Ladislava PAPIKA v III. ročníku 2015.   

Boli by sme radi, keby  Ján HODOŇ III.A nadviazal na spomínané úspechy ! Aby sa toto naše želanie naplnilo musíme mu dať svoj hlas v internetovom hlasovaní !Postup je jednoduchý a časovo nenáročný.

1/ Po kliknutí na tento odkaz sa objaví desiatka finalistov. Ján HODOŇ Je piaty v poradí..     

2/ Kliknem na krúžok pri jeho fotogafii.          

3/ Vyplním údaje o svojej emailovej adrese.                                                                 

4/ Odpíšem ochranný kódu a odošlem svoj hlas.

POZOR !!! Z KAŽDÉHO PC  JE MOŽNÉ HLASOVAŤ IBA RAZ !!! Preto by sme boli veľmi radi, keby ste požiadali aj svojich známych, ktorí majú PC, aby sa do hlasovania zapojili.

Už dopredu ďakujeme za vašu ochotu zapojiť sa do hlasovania a veríme, že aj prispením vášho hlasu, dosiahne náš zástupca v súťaži dobré umiestnenie. Finále súťaže NAJ agro dievča, chlapec, kde sa vyhodnotí aj táto súťaž,  je 27.3.2019 na výstavisku Agrokomplex Nitra.

 Súvisiace články, ktoré sú obsahovo zamerané na súťaž NAJ agro dievča, chlapec, od jej prvého ročníka 2013, postupne nájdete tu

 

 

autor: T.H

Fotogaléria